•  
 •  
 •  
 • Kuźnia Zagórski

  Oryginalne projekty
 • Kuźnia Zagórski

  Pasja i doświadczenie
 • Kuźnia Zagórski

  Ekscentryczne projekty

Kuźnia Zagórski - Kowalstwo Artystyczne

Serdecznie witamy Państwa na naszej stronie
Nasza Kuźnia to pracownia, która od wielu lat niezmiennie i z pasją wykonuje swoją pracę.
Naszym głównym zajęciem i niewątpliwą domeną jest oryginalne kowalstwo artystyczne- realizujemy nawet najbardziej osobliwe i unikatowe projekty.

Wszystkie nasze wyroby to wyłącznie ręczna, precyzyjna i niesamowicie dokładna praca, poparta ogromną wiedzą i latami doświadczenia w tej wymagającej branży.

Jesteśmy artystyczną kuźnią z duszą, lecz nieobce nam są przedmioty codziennego użytku.
W naszej ofercie znajdziesz nie tylko rzeźby, architektoniczne posągi czy figury ogrodowe, ale również wyposażenie domu: meble, drzwi czy okna.
Tworzymy wyroby od tych najmniejszych, jak akcesoria kominkowe, drzwiczki do grilla czy lampki, przez szyldy reklamowe, balustrady i kraty, aż po całe bramy i ogrodzenia.

U nas możesz liczyć na terminowe wykonanie każdego wyrobu, pełen profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie oraz na rzetelne podejście do każdego zadania.

Zapraszamy!

Oryginalne Projekty

Tylko u nas możesz liczyć na wykonanie nawet najbardziej ekscentrycznych, fantazyjnych i wymyślnych projektów wedle Twojej wizji. Jeśli nie znalazłeś tego, czego szukasz, wykonamy daną rzecz na zamówienie tylko dla Ciebie.

Pasja i Doświadczenie

By osiągnąć sukces, każda pasja musi być poparta rzetelną pracą- nie inaczej jest też w naszym przypadku. Miłość do artystycznego kowalstwa odziedziczyliśmy w genach, ale potrzebną wiedzę i niezbędną praktykę zdobyliśmy już sami.  

Najwyższa Jakość Wykonania

Realizując u nas swój projekt możesz liczyć na bezwzględną, profesjonalną i najwyższą jakość wykonania. Nasze wyroby tworzymy z najlepszych materiałów, dzięki czemu są nie tylko niezwykle estetyczne, ale przede wszystkim trwałe.

Nasze Prace

Jeśli pragniesz urządzić swój dom zgodnie z własną, artystyczną wizją, lecz nie znalazłeś dotąd zakładu, który zrealizowałby tak oryginalne projekty- przyjdź do nas! Reprezentujemy kowalstwo artystyczne najwyższej próby- nasze wyroby są nie tylko ładne, niepowtarzalne, ale też wysokiej jakości. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta, bowiem cechuje nas niewątpliwa pomysłowość i ogromna pasja do pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, co pozwala nam na osiągnięcie jednorazowych i unikalnych projektów.

Zobacz Więcej
drzwi

Drzwi

ogrodzenia

Bramy i Ogrodzenia

Phone

Meble i Lampy

Okna, Lofty

Lofty i Okna

porecze

Balustrady

gril

Grille i piece

wyposazenie

Wyposażenie Wnętrz

Rzeźby

Rzeźby